Ikona czatu
top of page

Wentylacja przemysłowa

  • System monitoringu centrali wentylacyjnych online Firma Green Technologies jest autorem innowacyjnego rozwiązania do monitoringu centrali wentylacyjnych online. System ten pozwala nam z weryfikować kiedy mamy zjawic się w danym zakładazie aby serwisowac jednostke.Nasze centrum serwisowe monitoruje urządzenia 24/7/365 .

  • Jak działa system Po podpisaniu z nami umowy serwisowej, montujemy na centrali system monitoringu online. Składa się on z wielu czujników, które monitorują jakośc powietrza jego temperaturę oraz prędkość przepływu. Dodatkowo montujemy czujniki na wentylatorach aby kontrolować stan łozysk, które maja kluczowe znaczenie w pracy wentylatora.

  • Centrum serwisowe 24/7/365 Nasz cyfrowy pracownik czuwa nad pracą urządzeń bez odpoczynku 24/7/365. Stworzyliśmy oprogramowanie, które monitoruje poszczególne urzadzenia, kiedy parametry odbiegaja od normy nasza grupa serwisowa otrzymuje powiadomienie sms oraz email. Z uwagi na fakt iz nasza firma jest otwarta równiez w nocy zjawiamy sie na miejscu o kazdej poże dnia i nocy aby rozwiazać nie prawidłowości pracy centrali wentylacyjnej

  • Korzyści Przy naszej usłudze Outsorcingu z monitoringiem online nasi klienci odntowali nawet do 25% oszczędności środków przeznaczonych na obsługe centrali wentylacyjnych. Waznym aspektem jest również fakt, że firmy odciążają swój dział utrzymania ruchu, który w tym czasie może zająć się stabilnością pracy produkcji a obsługa mediów jest zapewiona przez naszą firmę.

  • Oceny użytkowników Nasi klienci wysoko oceniają usługę obsługi centrali wentylacyjnych ze wzgledow na wysoki komfort przy niskim nakladzie finasowym. Dzięki naszym planom cenowym zasady korzystania z serwisu sa jasne i klarowne brak tu ukrytych kosztów i niejasności.Wentylacja przemysłowa System Green Technologies

CENTRALE WENTYLACYJNE - OBSŁUGA , MONTAŻ I SERWISCENTRALE WENTYLACYJNE - OBSŁUGA , MONTAŻ I SERWIS

Witaj w dziale usług promocyjnych firmy Green Technologies. W tym artykule dowiesz się dlaczego warto zadbać o jednostki wentylacyjne w twojej firmie.

Jeśli w twoim zakładzie występują strefy czyste przeznaczone do produkcji, koniecznie zastanów się nad prawidłowym serwisem central wentylacyjnych. Jednostki wymiany powietrza odpowiedzialne są za odpowiednia wymianę powietrza, usuwają zanieczyszczone z użyte powietrze zamieniając je na czyste cieplejsze lub chłodniejsze w zależności od twoich potrzeb. Aby cały proces przebiegał w należyty sposób, podstawą jest odpowiednie serwisowanie jednostek wentylacyjnych na czas.

Nasza firma wprowadziła na rynek Outsorcing usługowy, który ma na celu całkowite wyręczenie twojego personelu z uciążliwego nadzorowania central wentylacyjnych. Usługa polega na tym, że przejmujemy opiekę serwisową na twoimi centralami wentylacyjnymi. w momencie gdy jednostka wymaga ingerencji serwisowej zjawiamy się na miejscu z kompletem części niezbędnych do serwisu i przeprowadzamy czynności konserwacyjne. Pewnie zastanawiasz się skąd wiemy kiedy się zjawić ? Otóż po podpisaniu z nami umowy serwisowej montujemy na centrali wentylacyjnej system powiadomień online, nasze centrum serwisowe otrzymuje komunikat gdy jednostka odbiega o parametrów nominalnych pracy co wskazuje na jej zapotrzebowanie na ingerencje serwisową. ​


Jakie korzyści czerpiesz podpisując z nami umowę serwisową. ​ Przekazując nam opiekę nad jednostkami wentylacyjnymi zaoszczędzasz rocznie 25% kosztów poniesionych serwisem we własnym zakresie.

  1. ODCIĄŻENIEPERSONELU DURODCIĄŻENIEPERSONELU DUR

  2. STABILNOŚĆDZIAŁANIA SYSTEMUSTABILNOŚĆDZIAŁANIA SYSTEMU

  3. KOMFORTPRACY PRACOWNIKÓWKOMFORTPRACY PRACOWNIKÓW

  4. OSZCZĘDNOŚCIW WYSOKOŚCI 25%OSZCZĘDNOŚCIW WYSOKOŚCI 25%

System monitoringu centrali wentylacyjnych Green Technologies


DOKUMENTACJA TECHNICZNA POWYKONAWCZADOKUMENTACJA TECHNICZNA POWYKONAWCZA

Każdy nasz serwis zakańczamy szczegółowym raportem technicznym. ​

Jest to niezbędna czynność serwisowa ponieważ większość zakładów przeprowadza okresowe audyty energetyczne, podczas takiego audytu dokumentacja techniczna jednostki wentylacyjnej jest niezbędna. Na podstawie takiego raportu wnioskujemy również jakie zmiany są konieczne do wykonania w przyszłych serwisach ale także proponujemy korzystne aktualizacje sprzętowe, które poprawią wydajność jednostki wentylacyjnej. ​ Raport techniczny przekazujemy w wersji papierowej oraz elektronicznej wymagamy aby osoba odpowiedzialna w firmie klienta za dział techniczny podpisywała raport o ile zgadza się z jego treścią. ​ Raport techniczny jest u nas w firmie podstawa do gwarancji za nasze usługi, warto o tym pamietać.
4 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page